1+kk Sudoměřská, Jiřina K.

duben/2012

Klientka disponovala malým obecním bytem 1+kk na Sudoměřské ulici v Praze na Žižkově, byt byl v původním, téměř neobyvatelném, stavu, navíc ve čtvrtém patře bez výtahu, chyběl prostor na koupelnu. V rámci privatizace jsme klientce zajistili příjemný byt 1+1 po částečné rekonstrukci, v přízemí (co do počtu let je klientka více než obdařena a schody jí začínaly působit potíže), za stejnou výši nájmu, opět v Praze na Žižkově, v Bořivojově ulici. Za klientku jsme zaplatili kupní cenu městské části, zároveň jsme uhradili všechny exekuce klientky, tak aby opět mohla začít legálně pracovat a předali jí domluvené odstupné.

„Všechno ohledně spolupráce s panem Ovečkou bylo v pořádku, byla jsem spokojená. Panu Ovečkovi jsem doporučila další lidi, protože já jsem byla spokojená. Je na něm vidět, že má svoji práci rád, je ochotný, spolehlivý a rychlý. Pan Ovečka mi padl do oka a jeho jednání mi sedělo. Důvěřovala jsem mu, takže jsem žádný strach nepociťovala. Na pana Ovečku jsem narazila díky letáčku, který mi přišel do schránky, tak jsem mu zavolala, domluvila si s ním schůzku, abych zjistila všechny podrobnosti. Byla jsem s celkovou spoluprácí spokojená, nemohla jsem naříkat.“

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klientka laskavě souhlasila se zveřejněním svého tel.čísla, pokud se budete chtít klientky telefonicky dotázat na její zkušenosti s privatizací, prosíme o respektování vhodných denních hodin k telefonním hovorům.

tel.č.: 737 102 803

1+kk Sudoměřská, František B.

květen/2012

Klienti – otec se synem a vnukem bydleli ve velmi malém obecním bytě 1+kk v Praze na Žižkově, pro tři osoby se jednalo o neúnosně malý byt. Oba plnoletí klienti byli oprávněni privatizovat, protože mladší z nich čelil exekuci, vyřešili jsme pro něj náhradní ubytování tak, aby bylo možné na městské části požádat o tzv. zúžení nájemní smlouvy. Po zprivatizování bytu jsme zajistili dva náhradní byty: jeden pro otce - malý byt u majitele ve Strážní ulici a druhý pro syna a vnuka – tržní nájem na Černém Mostě.

„ Spolupráce byla perfektní. Na obou stranách byla spokojenost. Privatizoval můj otec, za kterého jsem to zařizoval. Pan Ovečka s tím souhlasil, neboť můj otec už je starý. Naprostá spokojenost. Pan Ovečka je super. Měl jsem ze začátku strach z podvodu, ale můj strach byl úplně zbytečný. Vybral jsem si pana Ovečku na doporučení sousedky, která přes něj byt privatizovala. Měl jsem dluhy, tak jsem potřeboval pomoci. Pokud budu mít možnost, hned ho doporučím dalším lidem, neboť realitek je hodně, člověk se v tom moc nevyzná, ale žádná nebyla tak spolehlivá a vstřícná jako jsem zažil v realitce, kde pracuje pan Ovečka. Mohu ho stopro doporučit, vše pojistí, zajistí i v kanceláři na mě byli všichni příjemní, takže ještě jednou děkuji moc za pomoc.“

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klientka laskavě souhlasila se zveřejněním svého tel.čísla, pokud se budete chtít klientky telefonicky dotázat na její zkušenosti s privatizací, prosíme o respektování vhodných denních hodin k telefonním hovorům.

tel.č.: 723 633 336

2+kk Sudoměřská, Jitka J.

srpen/2012

Klientky – matka se dvěma dospívajícími dcerami byly nájemnicemi v obecním bytě 2+kk, pro tři osoby byt nebyl úplně malý, nicméně díky možnosti privatizovat chtěly klientky získat byt s pokojem navíc a zároveň vyřešit svoji obtížnou finanční situaci. Protože byly velmi iniciativní, vyhledaly si samy byt 3+kk v Horních Počernicích, který jim vyhovoval, následně jsme uhradili kupní cenu městské části a domluvené finanční vyrovnání klientkám, klientky se v klidu přestěhovaly, zprivatizovaný byt jsme nechali zrekonstruovat a nabídli jsme ho na trhu k prodeji.

Reference od p. Jitky J.:

„Velice ráda bych Vám poděkovala za výbornou spolupráci při privatizaci mého bytu na Žižkově. Byla jsem s prací Vaší, Vašeho bratra pana Ovečky a všech ostatních spolupracovníků celé realitní kanceláře velice spokojena a opravdu jste odvedli profesionální práci! Také mě hodně překvapil a potěšil individuální přístup a pomoc a podpora i v osobních věcech, které s privatizací bytu vlastně ani nesouvisely. Veliké díky za všechno!:-) Věřte mi, že pokud budu někdy v budoucnu potřebovat jakékoliv věci kolem realit,obrátím se opět s důvěrou na Vaší realitní kancelář Porta Reality. Máte ve mně věrného klienta!:-) Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a úspěch ve Vaší práci!“

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klientka laskavě souhlasila se zveřejněním svého tel.čísla, pokud se budete chtít klientky telefonicky dotázat na její zkušenosti s privatizací, prosíme o respektování vhodných denních hodin k telefonním hovorům.

tel.č.: 607 645 015
V případě dotazů volejte prosím v době od 8:00 – 19:00.

Garsonka Husitská, Verona K.

září/2012

Klientka měla k dispozici zcela nevyhovující garsonku IV. kategorie bez koupelny a se společnou toaletou na chodbě, v posledním patře pod střechou bez výtahu. Klientka je přitom staršího data narození a sotva chodila. Zařídili jsme náhradní ubytování v Mostě u její rodiny, zaplatili jsme kupní cenu městské části a klientce vyplatili odstupné. Byt následně prošel celkovou rekonstrukcí, nechali jsme zavést vodu, odpady, pořídili novou kuch.linku, vybudovali sprchový kout.

„Byla jsem velmi ráda, že jsem dostala možnost spolupráce s panem Ovečkou, protože prostředí, ve kterém jsem žila, mi hodně nevyhovovalo a sama jsem neměla žádnou možnost, jak to změnit. Proto, když přišla nabídka prostřednictvím dopisu, tak jsme hned volala na zmíněné telefonní číslo a domluvila jsem se s panem Ovečkou, jaké by byli možnosti, abych mohla z bytu odejít a začít žít trochu lepší život. S panem Ovečkou jsme měli několik schůzek, kde mi vše vysvětlil, jak by celý proces probíhal a pak už jsme jen podepsali všechny papíry, které byly potřeba a začalo se hledat nové bydlení. Na rovinu musím říct, že sama bych se tady z toho nedostala, protože nejmladší už nejsem a zkušenosti s tímto nemám už žádné, proto jsem byla ráda, že jsem měla k ruce pana Ovečku, který všechny tyto věci zařídil za mě.“

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klientka laskavě souhlasila se zveřejněním svojí emailové adresy, na které jí můžete kontaktovat: verkur253@seznam.cz

1+1 Koněvova, Irena H.

srpen/2012

Klientka se na nás obrátila s potížemi při placení příliš vysokého nájmu a s výhledem možnosti privatizace svého bytu 1+1 na Koněvově ul. do cca 1 roku. Uhradili jsme za klientku dluhy na nájmu a exekuce a pomáhali jí s placením nájmu po celou dobu do privatizace bytu. Následně jsme pro klientku zajistili náhradní bydlení na Biskupcově ulici, v době podpisu nájemní smlouvy se nový byt aktuálně rekonstruoval – rekonstrukce trvala déle, než jsme čekali, zato klientka získala celkově opravený byt a finanční vyrovnání. V současné době zprivatizovaný byt klientky rekonstruujeme a nabízíme k prodeji.

„Byla jsem moc spokojená, komu to můžu říct, tomu to řeknu. Já jsem viděla pana Ovečku a mně bylo hned jasný, že to je ten pravý člověk, stačil mi pouze pohled do očí. Jsem dost stará na to, aby mě někdo oblbl, ale jím jsem si byla hned jistá. Pokud by někdo potřeboval, hned bych pana Ovečku doporučila. Okamžitá reakce z jeho strany mě zaujala a věděla jsem, že je to to pravé ořechové, takže jsem ani strach neměla. Mohu říci, že jsem měla maximálně 1 % strachu, ale bylo mi hned jasné, že ani to procento strachu mít nemusím. Jak říkám jedno procento strachu jsem měla, ale já jsem se snad do pana Ovečky zamilovala, protože jeho ochota a zkušenosti mě naprosto utvrdily v tom, že jsem si vybrala správného člověka na pomoc. Vnitřně jsem cítila, že je to ten pravý člověk, který mi má můj byt zařídit a postarat se o vše okolo. To, co říkám, myslím na milion procent. Po mé zkušenosti s touto realitkou jsem doporučila i své sousedy.“

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klientka laskavě souhlasila se zveřejněním svého tel.čísla, pokud se budete chtít klientky telefonicky dotázat na její zkušenosti s privatizací, prosíme o respektování vhodných denních hodin k telefonním hovorům.

tel.č.: 739 495 170

2+kk Koněvova, Karla K.

srpen/2012

Klientka s partnerem se rozhodli využít privatizace svého obecního bytu k tomu, aby si mohli pořídit menší domeček k bydlení za Prahou. Jejich byt 2+kk se dvěma patry na spaní jsme opravili, v součinnosti s klientkou vyřešili její exekuce a zaplatili městské části privatizační cenu. Zároveň jsme pomohli klientce projít úskalím spojeným s koupí rodinného domu, kupní cena domu byla totožná s výší odstupného pro klientku. V současné době opravený původní byt klientky prodáváme.

na referenci od klientky čekáme

1+1 Baranova, Roman K.

červenec/2012

Na základě informativního letáku se na nás obrátil klient s tím, že má byt k privatizaci, k bytu ale nemá klíče, protože byt užívá jeho syn a poslední dobou, že si stěžují sousedé z domu, že z bytu je cítit silný zápach a slyšet vytí psa. Zároveň klient potřeboval pomoci s dluhy na nájmu (který jeho syn neplatil) a s exekucemi. V součinnosti policie ČR, zámečníka a pracovníka útulku jsme byt nechali otevřít, v bytě byla – podle odhadu – přibližně měsíc zavřená doga (byla předána k zotavení do útulku), která byt kompletně zdemolovala. Po synovi se klient z opatrnosti rozhodl vyhlásit celostátní pátrání. Klient bydlí na své chatě, náhradní bydlení nepotřeboval. I přes vysoké náklady na opravu bytu poničeného psem jsme klientovi byli schopni vyplatili smluvené finanční vyrovnání. Byt jsme zprivatizovali, kompletně zrekonstruovali a prodali.

„Realitní kanceláři, především panu Ovečkovi, jsem velmi zavázán, protože jsem měl velké problémy s penězi a začal jsem se čím dál víc zadlužovat. Proto jsem potřeboval pomoci od někoho, kdo mi poradí, co mám dělat a pomůže mi s privatizací bytu, což jsem v té době viděl jako jediné východisko, neboť pan Ovečka mi nabídl pomoc nejen s privatizací, ale i s vyplacením exekucí a bytem se psem, tudíž mě oddlužil. Hned jsem se tedy rozhodl, že bych chtěl s tímto člověkem spolupracovat, protože byl ke mně velmi solidní a vše ohledně mých problému v rychlé době vyřešil.

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klient laskavě souhlasil se zveřejněním svojí emailové adresy, na které ho můžete kontaktovat: kopec.v25@seznam.cz

3+kk Jažlovická, Pavel G.

říjen/2012

Klient dostal nabídku od MČ zprivatizovat svůj obecní byt 3+kk v Praze na Chodově. Vzhledem k vysoké kupní ceně požadované městskou části a potížemi, které měl klient se získáním hypotéky, nás požádal o pomoc. Klient (domácnost o jedné osobě) si vybral malý byt opět na Chodově, kde chtěl zůstat. Zařídili a zaplatili jsme rezervaci a nájemní smlouvu na nový klientův byt. Při stěhování jsme klientovi vyplatili první část domluveného finančního vyrovnání. Výše druhé části vyrovnání je zatím otevřená, čekáme na prodej zprivatizovaného bytu, podle reálně dosažené prodejní ceny budeme s klientem vyrovnávat druhou část odstupného. '

na referenci od klienta čekáme

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klient laskavě souhlasil se zveřejněním svojí emailové adresy, na které ho můžete kontaktovat: Pavlista.cz@seznam.cz

1+1 Sudoměřská, Marcela Š.

červen/2012

Klienta obývala s partnerem obecní byt 1+1 v pátém patře bez výtahu, vzhledem ke zdravotním potížím prakticky nevycházela z bytu – páté patro bez výtahu byl pro ni téměř nepřekonatelný problém. Vyplatili jsme klientčiny exekuce a dluhy na nájmu, zaplatili jsme rezervaci u náhradního bytu, který si klientka vybrala. Následně mělo proběhnout stěhování, klientka si však uvědomila, že nově vybraný byt nemůže vzhledem ke svému zdravotnímu stavu obývat. Naštěstí realitní kancelář, která zajišťovala nájemní smlouvu k novému bytu, byla velmi vstřícná a nabídla klientce jiný, kompletně zrekonstruovaný byt. Původní klientčin byt jsme zprivatizovali, kompletně zrekonstruovali (byl ve špatném stavu kvůli protékající střeše) a prodali.

„ Pan Ovečka dodržel všechno, co slíbil. Vše mi vysvětlil tak, abych tomu jako lajk rozuměla a hlavně mé obavy se nenaplnily a to, že jsem měla obavu z nějakého podrazu. Měla jsem ze začátku strach, protože to byl pro mě cizí člověk. Celkový proces stěhování byl pro mě velice náročný, takže už bych to znova zažít nechtěla, hlavně jsem se přestěhovala ze Žižkova, kde jsem žila dlouhou dobu a hodně se mi po něm stýská. Avšak to, co pan Ovečka na začátku slíbil, bylo dodrženo. Jediná věc, která mě na celém stěhování mrzí je ta, že z našeho baráku na Žižkově jsme se stěhovaly já a ještě sousedka s dcerou a když jsme si vybíraly se sousedkou náhradní bydlení, tak ona získala byt na Žižkově a já v Košířích. Zpětně jsem si uvědomila, že jsem měla být rychlejší a o byt na Žižkově, který získala sousedka usilovat taky, protože se mi po této části Prahy moc stýská i přesto, že byt, který mám teď v Košířích je moc hezký. Pan Ovečka se zachoval vůči mně férově, jen mě mrzí, že už nebydlím na Žižkově.

Víme, že nejlepší radu dostanete vždy od někoho, kdo s námi již privatizoval. Klientka laskavě souhlasila se zveřejněním svojí emailové adresy, na které jí můžete kontaktovat: marcelka001@post.cz