Garance úvěru

Garance úvěru je služba určená klientům, kteří zamýšlejí financovat kupovanou nemovitosti prostřednictvím úvěru. Snad všichni, kteří nemovitost financují hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, řeší stejné dilema:

Mám si v bance napřed vyřídit úvěr a pak shánět nemovitost (bez kupované nemovitosti banka ale neposkytuje záruku kladného vyřízení úvěru – tu dává až úvěrová smlouva), a nebo mám napřed vybrat vhodnou nemovitost a pak vyřizovat úvěr (vyřízení úvěru je však záležitost v řádu týdnů a málokterý z prodávajících bude bez zálohy ochoten čekat)?

Tato situace je kupujícím nepřátelsky nakloněna. V prvém případě kupující riskuje ztrátu rezervační zálohy, pokud banka úvěr neposkytne, v druhém případě riskuje ztrátu vyhlédnuté nemovitosti, pokud se najde rychlejší kupec.

Abychom naše klienty ušetřili případných ztrát, nabízíme službu nazvanou „Garance úvěru“.

Komu je garance úvěru určena?

Garance úvěru je určena všem klientům, kteří financují kupovanou nemovitost prostřednictvím úvěru.

Podstata garance úvěru

Umožnit kupujícím bez zbytečného rizika zarezervovat vyhlédnutou nemovitost. Naši finanční poradci následně zajistí úvěr dle přání klienta (volba banky, volba typu úvěru, výše úvěrované částky, aj.). Pokud by přes veškerou snahu banka úvěr neposkytla, garantujeme vrácení celé rezervační zálohy.

Jak získat garanci úvěru?

Vybrat si nemovitost, kterou chcete koupit a včas informovat příslušného makléře, aby poskytnutí služby připravil. Při podpisu smlouvy, kterou si budete nemovitost rezervovat, Vám bude poskytnuta garance úvěru. Klient je povinen uvést pravdivé údaje o své bonitě a dalších skutečnostech, které jsou pro financující banku podstatné, v případě nedostatečné zástavy dofinancovat kupní cenu z vlastních zdrojů či nabídnout jinou zástavu.